Dalyvavome žuvusios laivo „Linkuva“ įgulos pagerbimo ceremonijoje

Birželio 22 dieną mūsų mokyklos mokiniai Klaipėdos skulptūrų parke ne tik stebėjo, kaip prie paminklo „Jie negrįžta iš jūros“ buvo dedamos gėlės Ramiajame vandenyne tragiškai žuvusiai Lietuvos transporto laivo „Linkuva“ įgulai, klausėsi viešai sakomų miesto valdžios atstovų, jūrininkų bendruomenės narių kalbų, dvasininkų maldų, žuvusiesiems dedikuotų eilių, bet ir visos ceremonijos metu stovėjo garbės sargyboje.
Ramiajame vandenyne motorlaivis „Linkuva“ mįslingai dingo 2000 metų birželio 20-ąją. Neaptikus jokių įgulos narių ir laivo pėdsakų, konstatuota, kad „Linkuva“ su visais jame buvusiais jūrininkais, siaučiant atogrąžų uraganui, nuskendo.
Mūsų mokyklos mokinių dalyvavimas žuvusios laivo „Linkuva“ įgulos pagerbimo ceremonijoje ‒ dar vienas žingsnelis, vedantis įsiliejimo į Klaipėdos jūrinę bendruomenę link.

Skip to content