Dalyvavome vokalinės muzikos festivalyje „Jūros balsas – 2022“

Gegužės 5 dieną mūsų mokyklos 5a klasės mokinė A. Patašiūtė, šeštokės R. Ignatavičiūtė ir K. Krupovič, 7b klasės mokinė B. Patašiūtė su mokytoju E. Venskumi keliavo į Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnaziją. Čia vyko vokalinės muzikos festivalis „Jūros balsas – 2022“, skirtas kapitono Liudviko Stulpino 150-osioms gimimo metinėms ir Klaipėdos miesto 770-ųjų metų jubiliejui. Festivalio tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą domėtis vokaline muzika, ugdyti gebėjimus vertinti, suprasti, pažinti solinio, ansamblinio dainavimo specifiką. Atlikėjai turėjo padainuoti jūrinės tematikos dainąlietuvių arba užsienio kalba pagal minusinę fonogramą, akompanuojant gyvai arba be instrumentinio pritarimo. Mūsų mokyklai atstovavusių mokinių kvartetas dainavo G. Leškevičiaus „Vėjo!“, o šios dainos atlikimas pripažintas melodingiausiu. Dėkojame puikiai festivalyje pasirodžiusioms mokinėms ir jų mokytojui!

Skip to content