Dalyvavome varžybose „Senamiesčio orientavimosi ralis 2021“

Spalio 21 dieną mūsų mokyklos 6‒10 klasių mokiniai po pamokų vyko į senamiestį. Prie Jono kalnelio esančiame skvere vyko orientavimosi varžybos, kurias sudarė mikrosprintas ir pažintinis senamiesčio ralis. Startuojama buvo komandomis po penkis dalyvius 5‒7 ir 8‒12 klasių mokinių grupėse. Dalyvaudami mikrosprinto estafetėse, mokiniai per valandą turėjo rasti žemėlapyje pažymėtus punktus. Pažintinio ralio metu dalyviams, iš anksto pasidomėjusiems senamiesčio įdomybėmis ir aktualijomis, per valandą reikėjo atlikti organizatorių ‒ Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro darbuotojų ‒ sugalvotas užduotis. Viena mūsų mokyklos komanda 8‒12 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą, o kita komanda 5‒7 klasių mokinių grupėje užėmė II vietą. Mokiniams įteikti diplomai ir saldžios dovanėlės.
Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content