Dalyvavome varžybose „Senamiesčio orientavimosi ralis ‒ 2023“

Spalio 18 dieną 6−10 klasių mokiniai su kūno kultūros mokytoja I. Žurauskaite vyko į Klaipėdos senamiestį.

Teritorijoje prie Jono kalnelio buvo vykdomos pažintinės varžybos „Senamiesčio orientavimosi ralis ‒ 2023“. Renginio tikslas ‒ pažinti Klaipėdą. Iš anksto pasidomėję visomis Klaipėdos senamiesčio įdomybėmis ir aktualijomis, dalyviai atkakliai varžėsi rungtyje „Senamiesčio pažintinis ralis“. Komandos po penkis narius dviejose amžiaus grupėse pagal pateiktas nuorodas turėjo kuo greičiau rasti reikiamus objektus, naudodamos QR kodų nuskaitymo programėlę, surinkti informaciją ir atsakyti į klausimus. Estafetės „Jono kalnelio mikrosprintas“ metu mokinių komandos per valandą turėjo nubėgti į žemėlapyje pažymėtus punktus. Varžybose „Senamiesčio orientavimosi ralis ‒ 2023“ mūsų mokyklai atstovavo 7 komandos. Estafetės „Jono kalnelio mikrosprintas“ metu 5‒7 klasių ir 8‒12 klasių grupėse mūsų mokyklos atstovai iškovojo pirmą vietą. Rungties „Senamiesčio pažintinis ralis“ metu 5‒7 klasių grupėje mūsiškiai buvo antri. Mokyklai atstovavusioms komandoms įteikti varžybų organizatorių, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro darbuotojų, diplomai ir saldžios dovanėlės. Sveikiname prizininkus!

Skip to content