Dalyvavome varžybose „Senamiesčio orientavimosi ralis ‒ 2022“

Spalio 6 dieną 5−10 klasių mokiniai su kūno kultūros mokytoja I. Žurauskaite vyko į Klaipėdos senamiestį. Klaipėdos piliavietėje ir aplink ją tądien buvo vykdomas „Senamiesčio orientavimosi ralis ‒ 2022“. Renginio tikslas ‒ pažinti Klaipėdą. Iš anksto pasidomėję visomis Klaipėdos senamiesčio įdomybėmis ir aktualijomis, dalyviai atkakliai varžėsi rungtyje „Senamiesčio pažintinis ralis“. Komandos po penkis narius dviejose amžiaus grupėse pagal pateiktas nuorodas turėjo kuo greičiau rasti reikiamus objektus, naudodamos QR kodų nuskaitymo programėlę, surinkti informaciją ir atsakyti į klausimus. Estafetės „Piliavietės mikrosprintas“ metu mokinių komandos per valandą turėjo rasti žemėlapyje pažymėtus punktus. Varžybose „Senamiesčio orientavimosi ralis ‒ 2022“ iš viso dalyvavo 25 komandos, iš kurių 6 atstovavo mūsų mokyklai. Estafetės „Piliavietės mikrosprintas“ metu 5‒7 klasių grupėje I vietą iškovojo 7a klasės mokiniai. Antrą vietą pasidalino 7b ir 6a klasių mokiniai. 8‒12 klasių grupėje pirmą vietą laimėjo 10a klasės mokiniai, o antrą ‒ 9b klasės mokiniai. Rungties „Senamiesčio pažintinis ralis“ metu 5‒7 klasių grupėje antra buvo 7b klasės komanda, o trečia ‒ 7a klasės komanda. 8‒12 klasių grupėje I vietą iškovojo 10a klasės mokiniai, o antrą ‒ 9b klasės mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavusioms komandoms įteikti varžybų organizatorių, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro darbuotojų, diplomai ir dovanėlės. Sveikiname prizininkus!

Skip to content