Dalyvavome varžybose dviračiais „Gintarinės kopos – 2020“

Rugsėjo 24 dieną Reikjaviko parke vyko Europos judriajai savaitei ir Pasaulinei turizmo dienai skirtos Klaipėdos miesto mokinių dviračių turizmo varžybos „Gintarinės kopos – 2020“. Jas organizavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras.
Mūsų mokyklai atstovavę 7–9 klasių mokiniai, suskirstyti į grupes po keturis, varžėsi OS sprinto dviračiais varžybose, pavieniui įveikė dviračių figūrinio vairavimo rungtis bei dalyvavo asmeninėse sprinto varžybose. Jiems teko susirungti su vaikų ir jaunučių amžiaus grupių varžovais iš kitų uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų.
Komandinėse OS sprinto varžybose mūsų mokyklos mokiniai iškovojo III vietą. Asmeninėse sprinto varžybose 9a klasės mokinys R. M. Treinys buvo pirmas, o jo bendraklasis E. Jocys ─ antras. 7a klasės mokinys T. Gataveckas ir 9a klasės mokinys S. Diliūnas savo amžiaus grupėse distanciją įveikė treti.
Mokiniams įteikti varžybų organizatorių diplomai ir saldainiai.
Sveikiname prizinių vietų laimėtojus!

Skip to content