Dalyvavome turistiniame sąskrydyje

Birželio 3–4 dienomis mūsų mokyklos 5–9 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos miesto mokinių turistiniame sąskrydyje „Baltijos pavasaris 2021“, kurį organizavo Klaipėdos miesto moksleivių saviraiškos centras.
Mokiniai, birželio 3 dieną atvykę į sąskrydžio vietą Giruliuose, miško aikštelėje prie Kalotės ežero, įsirengė stovyklavietę. Suskirstyti į komandas pagal amžiaus grupes, jie dalyvavo orientavimosi, kvadrato ir tinklinio varžybose.
Birželio 4 dieną sąskrydžio dalyviai turėjo įveikti Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro teritorijoje įrengtą kliūčių ruožą.
Orientavimosi sprinto varžybose mūsų mokyklos jaunučių amžiaus grupės komanda iškovojo I vietą. Vaikų amžiaus grupėje mūsų mokyklos mokiniai užėmė II vietą.
Mūsų mokyklos devintokų komanda sėkmingai įveikė kliūčių ruožą ir savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą.
Nugalėtojams įteikti sąskrydžio, kurio tikslas – plėtoti turizmą, skatinti mokinius pažinti savo kraštą, jo istoriją ir geografiją, organizatorių diplomai, medaliai ir prizai.
Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content