Dalyvavome turistiniame sąskrydyje „Baltijos pavasaris 2020“

Šiemet tradicinis miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių turistinis sąskrydis vyko birželio 4‒5 dienomis Klaipėdos rajone, Šernų kaime, ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro teritorijoje.
Birželio 4-ąją, nuvykę į sąskrydžio vietą ir joje įsikūrę, mūsų mokyklos atstovai dalyvavo šūkio, komandos stovyklavietės ir gairės pristatymo konkursuose, rungėsi orientavimosi sprinto-labirinto ir tinklinio varžybose.
Birželio 5 dieną varžybų dalyviai Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro kieme turėjo įveikti turistinį kliūčių ruožą ir dalyvauti virvės traukimo turnyre.
Mūsų mokyklai atstovavę 6‒8 klasių mokiniai sudarė kelias komandas, kurios varžėsi vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse. Turistinio sąskrydžio „Baltijos pavasaris 2020“, kurio tikslas ‒ skatinti mokinius pažinti savo kraštą, jo istoriją, geografiją ir plėtoti turizmą, organizatoriai jaunučių amžiaus grupės komandai įteikė III vietos diplomą ir prizą.
Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content