Dalyvavome Saugesnio interneto savaitės renginiuose

Vasario 9-ąją Saugesnio interneto diena jau aštuonioliktą kartą buvo minima daugiau nei 150 šalių. Jos tikslas ‒ skatinti jaunų žmonių saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Lietuvoje įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos vyko visą savaitę.
Mūsų mokykloje per informatikos pamokas mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Internetiniai žaidimai“, „Asmeninė informacija“, „Žalingas turinys“, „Internetiniai draugai“.
6a ir 6b klasių komandos vasario 8‒11 dienomis dalyvavo Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje. Ją sudarė keturi etapai, kurių metu komandoms reikėjo atlikti testus su pasirenkamais variantais. Kiekvienas turas buvo skirtas tam tikrai temai: virtualūs žaidimai, informacijos ir nuotraukų dalijimasis internete, žalingas turinys, bendravimas socialiniuose tinkluose. Už teisingus atsakymus buvo skiriami taškai. Dešimt jų daugiausiai surinkusių komandų viktorinos organizatoriai apdovanos prizais.
Mokiniai taip pat dalyvavo pamokėlėje „Pasikartokime“, kurios metu jiems buvo primintos Saugesnio interneto savaitės metu išmoktos saugesnio elgesio virtualioje erdvėje taisyklės.
Dalyvaudami edukaciniuose užsiėmimuose, pamokėlėje ir viktorinoje, mokiniai ne tik įdomiai leido laiką, bet ir sužinojo, kaip saugiai naudotis internetu.

Skip to content