Dalyvavome renginyje „Mūsų pasirinkimai kuria ateitį“

Gegužės 13 dieną mūsų gimnazijos šeštokai su etikos mokytoju V. Simėnu vyko į Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnaziją. Čia jie dalyvavo tarpmokyklinio renginių ciklo „Mūsų pasirinkimai kuria ateitį“ trečiajame susitikime. Jo tikslas ‒ padėti paaugliams geriau suprasti savo emocijas, poreikius ir išmokti nusiraminti, įveikti vidinę įtampą.

Skip to content