Dalyvavome renginyje-konferencijoje „Studijų ir karjeros galimybės Klaipėdos mieste. Jūrinio identiteto puoselėjimas gimnazinėse klasėse“

Vasario 22 dieną 10 ir 11 klasių mokiniai dalyvavo Klaipėdos regiono pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginyje-konferencijoje „Studijų ir karjeros galimybės Klaipėdos mieste. Jūrinio identiteto puoselėjimas gimnazinėse klasėse“, kuri vyko  Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje.

Mūsų mokyklos atstovai ne tik kalbėjo apie ugdymo įstaigos specifiką, bet ir klausėsi  pranešimų apie studijų ir karjeros galimybes Klaipėdos miesto jūriniame sektoriuje. Renginio-konferencijos metu  taip pat buvo skelbiami Klaipėdos miesto 9‒12 klasių mokinių esė konkurso „Mano miestas Klaipėda“ laureatai. Mūsų mokyklos 10a klasės mokinės D. Vyšniauskaitės esė „Esu klaipėdiškė ‒ jūros dukra“ skirta III vieta. Dešimtokei įteiktas diplomas, atminimo dovanėlės ir 50 eurų kuponas. Mokinei pasiruošti konkursui talkino lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Barasienė. Sveikiname prizininkę!

Skip to content