Dalyvavome renginiuose, skirtuose Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos

Visą sausio mėnesį mokyklos pirmo aukšto koridoriuje veikė paroda „1923 metų įvykiai, pakeitę Lietuvos istoriją: faktai ir asmenybės“.

Sausio 15 dieną Klaipėdos skulptūrų parke, prie paminklo „Už laisvę žuvusiems“, vyko 1923 metais žuvusių Klaipėdos krašto sukilimo dalyvių pagerbimo ceremonija. Jos metu mūsų mokyklos mokinių būriui buvo suteikta garbė žygiuoti ir stovėti kartu su Klaipėdos karinės įgulos padaliniais. Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyrius kartu su Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) šaulių 3-iąja rinktine sausio 19‒20 dienomis dvidešimt trečią kartą organizavo pėsčiųjų nakties žygį „Klaipėdos sukilėlių keliais“. Šiais metais žygis buvo skirtas Vyriausiojo Mažosios Lietuvos gelbėjimo komiteto nariui, karo lakūnui Steponui Dariui atminti. Nakties žygyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai su mokytojais. Pradėjusi eiti nuo Priekulės kultūros centro ir įveikusi 27 kilometrus, mūsų mokyklos komanda pasiekė Klaipėdos moksleivių saviraiškos centrą. Tradicinio pėsčiųjų nakties žygio „Klaipėdos sukilėlių keliais“ dalyviams įteikti diplomai ir medaliai.

Skip to content