Dalyvavome pėsčiųjų nakties žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyrius kartu su Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) šaulių 3-iąja rinktine, padedant Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iajai rinktinei, Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui bei Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Įgulų aptarnavimo tarnybos Klaipėdos įgulos aptarnavimo centrui, sausio 21‒22 dienomis dvidešimt pirmą kartą organizavo pėsčiųjų nakties žygį „Klaipėdos sukilėlių keliais“. Šiemet jis buvo skirtas savanoriui šauliui, 1923 metų sukilimo dalyviui Antanui Ubavičiui.
Nakties žygyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai su tėvais ir mokytojais. Sausio 21-osios vakare iš Klaipėdos užsakytu autobusu nuvykę prie Palangos sporto centro, gavę Karinio jūrų pajėgų kapeliono palaiminimą ir pasiėmę maršruto žemėlapius, jie pasuko uostamiesčio link. Eidama sudėtingomis oro sąlygomis pajūriu bei miško takais, Klaipėdos centrinį stadioną mūsų mokyklos komanda, pademonstravusi ryžtą, vienybę, ištvermę ir įveikusi beveik 25 kilometrus, pasiekė sausio 22-osios rytą.
Pėsčiųjų nakties žygio „Klaipėdos sukilėlių keliais“ dalyviams bus įteikti diplomai ir medaliai.

Plačiau skaitykite čia: https://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/nakties-zygyje-isbandymas-puga-sudetinga-marsruta-iveike-ir-vaikai-1060753

Skip to content