Dalyvavome orientavimosi sporto varžybose

Sausio 16 dieną 6‒8 klasių mokiniai dalyvavo orientavimosi sporto varžybų „Klaipėdos OS patalpose taurė“ trečiajame, o sausio 23 dieną ‒ ketvirtajame etape. Vienos varžybos, kurias organizavo orientavimosi sporto klubas „O! Klaipėda“ ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, vyko Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos patalpose, o kitos ‒ Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje.
Dalyviai, gavę korteles, kurios naudojamos pasižymėjimui kontroliniuose punktuose, ir žemėlapį, turėjo nurodyta kryptimi įveikti trasą ‒ paeiliui surasti visus punktus. Varžybų metu fiksuotas mokinių finišavimo laikas.
Šiuose varžybų, kurių tikslas ‒ populiarinti orientavimosi sportą, skatinti sistemingai juo užsiiminėti, siekti turiningo klaipėdiečių laisvalaikio užimtumo, etapuose mūsų mokyklos mokiniai sėkmingai įveikė trasas. 8 klasės mokinys T. Žemgulis trečiojo etapo metu savo amžiaus grupėje buvo ketvirtas, o ketvirtojo ‒ pirmas.
Sveikiname šauniai varžybose mūsų mokyklai atstovavusį aštuntoką!

Skip to content