Dalyvavome miesto mokyklų bendruomenių renginyje „Klaipėda, Klaipėdos, Klaipėdai… 770“

Birželio 14 dieną mūsų mokyklos 8‒9 klasių mokiniai su socialine pedagoge I. Tamašauskaite lankėsi Klaipėdos piliavietės Rytinės kurtinos salėje. Čia vyko Klaipėdos socialinių pedagogų metodinės tarybos bei Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro organizuotas miesto mokyklų bendruomenių renginys „Klaipėda, Klaipėdos, Klaipėdai… 770“. Jo metu skaitytas socialinis metraštis, kuriame buvo įdėti ir mūsų mokyklos mokinių piešiniai, linkėjimai Klaipėdai. Birželio 17 dieną, vėliavos nuleidimo ceremonijos metu, M. Gedvilei, S. Slivskytei, I. Liulaitytei, D. Rekašiui, J. Valeikai, E. Sokolenko, L. Nagreckytei įteikti padėkos raštai. Dėkojame kūrybingiems ir mūsų mokyklą mieste puikiai reprezentuojantiems mokiniams.

Skip to content