Dalyvavome miesto mokinių orientavimosi sporto varžybose Mero taurei laimėti

Gegužės 7 dieną 8–III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo 2025–2026 mokslo metų Klaipėdos miesto Mero taurės sporto žaidynių orientavimosi sporto varžybose, kurios vyko Melnragėje. Varžybos buvo vykdomos atskirai berniukų ir mergaičių grupėse. Komandos sudėtis – keturi mokiniai ir vadovas. Nugalėtojai berniukų ir mergaičių grupėse buvo nustatomi pagal trasoje sugaištą laiką. Komandinėn įskaiton įtraukti geriausiai pasirodžiusių mokinių rezultatai. Mūsų gimnazijos vaikinų komandai skirta trečia vieta. IIb klasės mokinys A. Ruskevič individualioje įskaitoje tapo varžybų nugalėtoju. Sveikiname prizininkus!

Skip to content