Gegužės 5 dieną gimnazijos 6–7 klasių mokiniai dalyvavo 2025–2026 mokslo metų Mero taurės lengvosios atletikos keturkovės varžybose. Jų tikslas – populiarinti lengvosios atletikos sporto šaką ir skatinti mokinių fizinį aktyvumą. Varžybos vyko Klaipėdos miesto stadione. Berniukų ir mergaičių komandos dalyvavo atskirai. Dalyviai turėjo bėgti 50 metrų, mesti 150 gramų sveriantį kamuoliuką ir vėl bėgti 500 arba 800 metrų, šokti į tolį.












