Dalyvavome Lietuvos jūrų muziejaus jaunimo forume

Kovo 5 dieną mūsų mokyklos atstovai dalyvavo Lietuvos jūrų muziejus organizuotame jaunimo forume „14 m³ 2050 Baltijos ‒ distopija ar realybė?“, skirtame ekologijos, harmonijos su gamta ir saugios ateities temoms gvildenti. Devintokai T. Žemgulis ir D. Medikis jame pristatė mūsų mokyklos mokinių ir mokytojų kurtą vaizdo medžiagą tema „H₂O detektyvas. Tyro vandens lašo paieškos“, atsakė į forumo moderatorės D. Grikšaitės klausimus.
Tiesioginės transliacijos metu taip pat kalbėjo gamtininkas, rašytojas S. Paltanavičius, vyr. muziejininkas-biologas R. Dailidė, taip pat L. Stukonytė, biologė, Vilniaus universiteto absolventė, šiuo metu studijuojanti okeonografijos magistrantūroje Barselonos universitete, ir S. Jonušauskaitė, Lietuvos jūrų muziejaus savanorė.
Lietuvos jūrų muziejaus veiklose, skirtose jaunimui, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvaus visus metus.

Vaizdo transliacijos įrašą galite pamatyti čia:
https://www.facebook.com/muziejus.lt/videos/1337600319929580

Skip to content