Dalyvavome laipiojimo uolomis varžybose „Visiems“

Gegužės 6 dieną mūsų gimnazijos 5‒8 klasių mokiniai dalyvavo laipiojimo uolomis varžybų „Visiems“ antrame etape. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro sporto salėje mūsų gimnazijai atstovavę mokiniai įveikė skirtingo sudėtingumo trasas ant dirbtinių uolų sienelių. Jiems linkime sėkmės kituose varžybų etapuose.

Skip to content