Dalyvavome konkurse „Ar žinai, kad…“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba nuo kovo 29 iki gegužės 20 dienos organizavo prevencinio pobūdžio konkursą „Ar žinai, kad…“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Konkursu siekiama skatinti domėjimąsi profesionalų bei savanorių ugniagesių veikla, saugios gyvensenos ir aplinkos kūrimo įgūdžių formavimu, supratingumo, tarpusavio pagalbos būtinybe bei akcentuoti gaisrinės saugos žinių svarbą kasdienėje veikloje.
Konkurso organizatoriams buvo nusiųsti mūsų mokyklos 5a ir 9a klasių mokinių piešiniai bei nuotraukos temomis „Gaisrinė sauga tavo aplinkoje“, „Saugus elgesys kilus gaisrui“, „Saugus elgesys prie vandens telkinių ir vandenyje“, „Ugniagesio gelbėtojo profesija mano akimis“, taip pat filmuota medžiaga ,,Tyro vandens lašas“ apie vandens filtravimą tema „Saugus elgesys gamtoje bei tykantys pavojai“. Penktokams ir devintokams, ruošiant darbus konkursui, talkino mūsų mokyklos socialinės pedagogės.
Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, bus paskelbti laimėtojai, kurių lauks prizai.

Skip to content