Dalyvavome Klaipėdos miesto mokinių turistinėse varžybose „Dviračių pavasaris ‒ 2022“

Gegužės 27 dieną mūsų mokyklos 5‒9 klasių mokiniai su fizinio ugdymo mokytoja I. Žurauskaite važiavo į Klaipėdos moksleivių saviraiškos centrą. Šios įstaigos sporto aikštyne ir aplinkinėje teritorijoje vyko Klaipėdos miesto mokinių turistinės varžybos „Dviračių pavasaris ‒ 2022“. Jų metu dalyviai turėjo įveikti dvi rungtis ‒ OS mikrosprintą dviračiais ir figūrinio važiavimo trasą. Mūsų mokyklos 6a klasės mokiniai R. Ignatavičiūtė  ir V. Vaškys laimėjo I vietos diplomus vaikų amžiaus grupėje. Toje pačioje amžiaus grupėje 5a klasės mokinė S. Salomatovaitė ir 6b klasės mokinys liko antri. 6a klasės mokinei V. Lukaševičiūtei įteiktas III vietos diplomas. Pasibaigus varžyboms, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro sporto salėje buvo įteikti balandžio 27 dieną vykusio Klaipėdos mokinių turizmo daugiakovės antrojo etapo ‒ turizmo technikos varžybų „Mero taurė ‒ 2022“ ‒ apdovanojimai. Mūsų mokyklos vaikų amžiaus grupės komandai skirti I ir III vietos diplomai bei taurės. Jaunučių amžiaus grupės atstovai gavo I vietos diplomą ir taurę. Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content