Dalyvavome Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimų „Albatrosas“ teikimo ceremonijoje

Gegužės 20-ąją, Europos jūros dieną, mūsų mokyklos 8a, 9a ir 10a klasių mokiniai bei jų mokytojai kėlėsi keltu į Smiltynę. Lydimi Klaipėdos džiazo orkestro garsų, jie ėjo iki Lietuvos jūrų muziejaus, kur vyko tradicinė Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimų „Albatrosas“ teikimo ceremonija. Šių apdovanojimų tikslas ‒ įvertinti ir pagerbti  praėjusiais kalendoriniais metais reikšmingiausius darbus jūrinės kultūros srityje atlikusius žmones ir organizacijas. Pasibaigus apdovanojimų teikimo ceremonijai, jūros veteranų ženklais pagerbti ilgai išdirbusieji šioje srityje, prie paminklo nuskendusiems laivams ir iš jūros negrįžusiems jūrininkams „Albatrosas“ padėtos gėlės. Mūsų mokyklos 8a klasės mokinėms taip pat buvo patikėta nunešti gėlių puokštę. Po renginio pageidavusieji galėjo aplankyti Lietuvos jūrų muziejaus ekspozicijas, delfinariumo renginių salėje „Jūrų sala“ susitikti su R. Adomavičiumi ir peržiūrėti virtualias parodas, keltu „Nida“ paplaukioti po marias.

Skip to content