Dalyvavome Klaipėdos laivų parade

Gegužės 16 dieną vyko 16-asis Klaipėdos laivų paradas. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos mokiniai su jūreivystės ir laivybos mokytoju, Klaipėdos universiteto jachtos „Odisėja“ kapitonu D. Blaževičiumi. Gegužės 26 dieną Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje Klaipėdos universiteto jachtos „Odisėja” įgula apdovanota už muzikinį sveikinimą miestui.

Plačiau skaitykite čia.

Skip to content