Dalyvavome jūrų kadetų stovykloje „Vėjo! Vėjo! Vėjo!“

Namuose palikę išmaniuosius įrenginius, kurie buvo neatsiejama nuotolinio mokymosi dalis, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai nuo birželio 28 iki liepos 2 dienos stovyklavo Kretingalės seniūnijoje įsikūrusiame Vinetu kaime – gyvosios indėnų istorijos muziejuje po atviru dangumi.
Stovyklos „Vėjo! Vėjo! Vėjo!“ dalyviai miegojo indėniškose palapinėse – tipiuose, maudėsi tvenkinyje ir upėje, plaukė baidarėmis, maitinosi sveikuolišku maistu. Vaikai mokėsi valdyti ne tik pačių pagamintus lanką ir ietį, bet ir varžėsi lankų mūšyje, žaidė loginį mąstymą ir judesius lavinančius žaidimus, mankštinosi, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Jaunųjų vilkų kelias“. Būdami stovykloje, mokiniai nepamiršo ir namuose likusių savo artimųjų, pagalvojo apie lauktuves jiems – pačių sukurtus rankdarbius: sapnų gaudykles, mandalas, amuletus.
Stovykloje taip pat vyko vėliavos pakėlimo ir nuleidimo ceremonijos, rikiuotės, taktinio kliūčių ruožo statymo ir įveikimo pratybos, futbulo, krepšinio, tinklinio, virvės traukimo, bokso, šachmatų varžybos, žygis prie Ėgliškių piliakalnio.
Vakarai neprailgo šokant, dainuojant, dalyvaujant protų mūšyje „Ką žinau apie Lietuvą?“, kepant dešreles, pasakojant istorijas prie laužo.

Skip to content