Dalyvavome gamtosauginiame forume

Kovo 20 dieną mūsų mokyklos 11a klasės mokiniai dalyvavo vienuoliktą kartą organizuotame Klaipėdos miesto mokinių gamtosauginiame forume, skirtame Pasaulinei žemės dienai.

Jo tikslas – ugdyti jaunosios kartos gebėjimus analizuoti klimato pokyčius, vykstančius lokalioje ir globalioje aplinkoje, Baltijos jūroje.Šių metų tema ‒ „Klaipėda ‒ miestas, kuriame gyvenu“. Mokyklai atstovavęs vienuoliktokas K. Mežetis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos konferencijų salėje forumo organizatoriams ir dalyviams skaitė pranešimą „Klaipėda ir jos parkai“, kurį jam parengti padėjo geografijos mokytoja D. Mackevičienė.Mūsų mokyklos 11a klasės mokinys G. Mumgaudis su asociacijos „Žalia banga“ vadove D. Žukiene moderavo renginį. Iškelti Žemės vėliavą prie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastato buvo patikėta taip pat mūsų mokyklos mokiniams T. Žemguliui ir K. Mežečiui.Mokinių gamtosauginį forumą nuo 2013 metų organizuoja asociacija „Žalia banga“, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras.

Skip to content