Dalyvavome edukacinio konkurso „Olympis 2026“ pavasario sesijoje

Kovo mėnesį mūsų gimnazijos 5‒6 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame konkurse „Olympis 2026“. Pavasario sesijos metu jie internetu atliko lietuvių kalbos, matematikos, anglų kalbos, biologijos ir istorijos užduotis. Gegužės mėnesį gimnaziją pasiekė mokinių rezultatų suvestinė ir prizai. Penktokai D. Vislobokov, A. Navickis ir K. Marčenko už sėkmingai atliktą matematikos testą gavo II laipsnio diplomus. 5a klasės mokinei S. Ramanauskaitei konkurso organizatoriai  atsiuntė I laipsnio, o jos bendraklasiui N. Joneliui – III laipsnio diplomą už sėkmingai atliktas matematikos užduotis. Šeštokės K. Rimkutės lietuvių kalbos ir biologijos žinios buvo įvertintos II laipsnio, anglų kalbos žinios  ̶  I laipsnio, o matematikos – III laipsnio diplomais. Sveikiname prizinių vietų laimėtojus ir linkime sėkmės rudens sesijoje, kuri vyks lapkričio mėnesį!

Skip to content