Dalyvavome edukaciniame konkurse „Olympis“

Kovo mėnesį mūsų mokyklos 5‒8 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame konkurse „Olympis 2020“.
Pavasario sesijos metu 5a klasės mokinė R. Kvasniauskaitė puikiai atliko anglų kalbos, matematikos ir informacinių technologijų užduotis, todėl konkurso organizatoriai jai atsiuntė I laipsnio diplomus ir du medalius. 8 klasės mokinys T. Žemgulis apdovanotas II laipsnio diplomu už sėkmingai išspręstus matematikos uždavinius ir III laipsnio diplomu ‒ už fizikos užduočių atlikimą. Anglų kalbos užduotis puikiai atliko ir I laipsnio diplomą gavo 5a klasės mokinys E. Butkus. III laipsnio diplomai atsiųsti aštuntokui D. Sadauskui už informacinių technologijų ir fizikos uždavinių sprendimą. Spendžiant fizikos uždavinius, sėkmė lydėjo ir 8 klasės mokinį S. Diliūną, laimėjusį III laipsnio diplomą. Septintokas R. Galkauskas gavo II laipsnio diplomą už internetu atliktas informacinių technologijų užduotis.
Kitiems mūsų mokyklos atstovams konkurso organizatoriai parengė padėkos raštus. Mokyklą pasiekusiame siuntinyje taip pat buvo įdėti tušinukai ir tvarkaraščiai.
Dėkojame mokiniams už dalyvavimą edukaciniame konkurse „Olympis“ ir sveikiname prizinių vietų laimėtojus!

Skip to content