Dalyvavome edukacinėje provokacijoje „Ateities kapitonai“

Nuo balandžio 4 iki 25 dienos mūsų mokyklos mokiniai galėjo dalyvauti Lietuvos jūrų muziejaus sukurtoje edukacinėje provokacijoje „Ateities kapitonai“. Pirmo aukšto koridoriuje buvo pastatyta dešimt stendų su kapitonų Liudviko Stulpino, Juozo Andžejausko, Broniaus Krikštopaičio, Zigmo Domeikos, Felikso Marcinkaus, Benedikto Monkevičiaus, Eduardo Sliesoraičio, Juozo Kaminsko, Antano Kaškelio ir Alfonso Urbelio atvaizdais. Mobiliaisiais telefonais nuskenavę kiekviename stende pateiktą skaitmeninį turinį, mokiniai atidarytame lange pamatė teiginį apie vieną iš kapitonų ir užduotį, o, paspaudę ant vaizdo siužeto, gavo užuominą apie kitą kapitoną.  Keliaudami paskui užuominas, provokacijos dalyviai susipažino su visais kapitonais. Tikimės, kad ši edukacinė provokacija sustiprino mūsų mokyklos mokinių norą tapti ateities kapitonais.

Skip to content