Dalyvavome dviračių turizmo technikos varžybose „Gintarinės kopos 2023“

Rugsėjo 21 dieną mūsų mokyklos 6‒8 klasių mokiniai Reikjaviko parke dalyvavo dviračių turizmo technikos varžybose „Gintarinės kopos 2023“, skirtose Europos judriajai savaitei ir Pasaulinei turizmo dienai.

Jas organizavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras. Mūsų mokyklai atstovavę mokiniai, suskirstyti į grupes, dalyvavo komandinėse OS sprinto varžybose ‒ važiuodami dviračiais, per dvylika minučių turėjo rasti šešis žemėlapyje pažymėtus punktus. Jie taip pat pavieniui įveikė dviračių figūrinio vairavimo rungtis, dalyvavo asmeninėse sprinto ir lėto važiavimo varžybose. Mokiniams teko susirungti su vaikų ir jaunučių amžiaus grupių varžovais iš kitų uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų. Asmenines sprinto ir lėto važiavimo varžybas vaikų amžiaus grupėje laimėjo 6b klasės mokinys G. Korsakas, o jaunučių amžiaus grupėje ‒ 8a klasės mokinys Y. Markelov. Tarp mergaičių labai gerai sekėsi 7a klasės mokinei S. Salomatovaitei ‒ jaunučių amžiaus grupėje ji iškovojo antrą vietą. Mokiniams įteikti varžybų organizatorių medaliai ir dovanos. Sveikiname prizininkus!

Skip to content