Atidaryta mokinių darbų paroda apie mūsų gimnaziją

Paskutinėmis gegužės mėnesio savaitėmis 8–II klasių mokiniai per informatikos pamokas kūrė darbus parodai „Mano gimnazija“. Paroda pirmo aukšto koridoriuje veiks iki šių mokslo metų pabaigos.

Skip to content